Õhksoojuspumbad

Õhksoojuspumbad võimaldavad kasutada õhust peituvat soojusenergiat maja kütmiseks.õhksoojuspump võtab energiat maja ümbritsevast välisõhust ja muudab selle soojuseks.Selle protsessi toimimiseks on vajalik sisendenergia ehk elektrienergia olemasolu,kusjuures 1kWh sisendenergiaga on võimalik saada kuni 5kWh kütteenergiat.Õhksoojuspump on säästlik küttelahendus.Meie laiuskraadidel vajavad õhksoojuspumbad kindlasti lisakütteallikat

 

Õhk-vesi soojuspump

Õhk-vesi soojuspump kogub soojusenergiat vesiküttesüsteemile(radiaator,põrandaküte) ning toodab sooja tarbevett.Õhk-vesi soojapump võimaldab vähendada küttekulusi kuni 65% Õhk-vesi soojuspump sobib asendamaks traditsioonilisi küttekatlaid .Õhk-vesi soojuspump tagab hea säästlikuse ka vanemates majades ,kus küttesüsteem on juba välja ehitatud,kuid püsikulud liiga suured.

 

Külmakambrid

FT OÜ pakub ka toiduainetööstusele külmakambreid ja külmutusseadmete müüki,paigaldust ning hooldusttöid.Komponentide ja varuosade müük.Külmakambrite ehitus.

Sõidukite kliimaseadmed

Autode, traktorite, harvestite, kombainide kliimade kontroll ja täitmine,survestamine.

Hooldus

FT Oü eesmärgiks on pakkuda meie poolt müüdud kliimaseadmetele garantii ning perioodilist hooldust. Regulaarne hooldus kindlustab seadmetele pikema eluea.Tasuta nõuandeid lihtsamate probleemide lahendamiseks. Hoolduslepinguga on võimalik ennetada suuremaid avariisi.

Päikesepaneelid

Pakume ka päikesepaneele